MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14156066
nr 1415 6066
Byrå
1950/60-tal, Teak. Bredd: 75, djup: 37 cm, höjd: 87 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:10:24
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)